Wielu lekarzy zamieniło już swój ultrasonograf na Alpinion'a | Opinie użytkowników. - spotmed

Wielu lekarzy zamieniło już swój ultrasonograf na Alpinion’a | Opinie użytkowników.

Szanowni Państwo,

grono zadowolonych użytkowników ultrasonografów Alpinion nieprzerwanie rośnie.

Wśród naszych Klientów większość wymieniło ultrasonograf GE (Logiq / Voluson), Aloka, Philips, Samsung na jeden z modeli ultrasonografów Alpinion. Wszystkim dziękujemy i gratulujemy.


Utrzymanie najlepszego poziomu obsługi naszych Klientów jest dla nas najwyższym priorytetem, a fakt, że nasi Klienci zamieniają swoje Alpinion’y na kolejne modele i zostają z nami na lata to najlepszy dowód, że Państwo to doceniają.

Na co dzień otrzymujemy wiele pozytywnych referencji od naszych Klientów, a poniżej prezentujemy fragmenty wybranych opinii.

Dziękujemy !


 

 

 

… Z przyjemnością polecamy Państwu aparaty ultrasonograficzne Alpinion E-CUBE 15 oraz E-CUBE 8 od firmy SpotMed, które zostały zainstalowane w Szpitalu.

 

Wybór aparatów ultrasonograficznych Alpinion był trafnym wyborem. …

 

… Specjaliści są zadowoleni z obrazów i obsługi aparatu. Serwis i dostrojenie aparatu ze strony firmy jest perfekcyjny.

 

… ultrasonograf Alpinion E-CUBE 12 został bardzo wysoko oceniony przez naszych ultrasonografisów. Doświadczeni lekarze podkreślają bardzo dobrą jakość obrazowania na 256-elementowych głowicach liniowych, bardzo dobrą rozdzielczość na głowicy Single Crystal i bardzo prostą obsługę ultrasonografu.

 

… Z pełnym przekonaniem, w imieniu Centrum Modus oraz lekarzy z nami współpracującymi, możemy gorąco polecić firmę SpotMed oraz ich flagowy produkt Aparat USG Alpinion E-CUBE 15 Platinum.

 

… Współpraca z firmą SpotMed przebiegała wzorowo. Z pewnością będzie trwała przez długi czas.

 

… Przedmiotem dotychczasowej, ponad dwuletniej, wzorowej współpracy jest realizacja trzech umów na dostawę, instalację, szkolenia i serwis wysokiej klasy ultrasonografów Alpinion E-CUBE 12 i E-CUBE 8 Diamond.

 

… Na podstawie dotychczasowej współpracy i doświadczeń, szczerze polecam firmę SpotMed, jako solidnego i sprawdzonego Wykonawcę.

… E-CUBE 12 to bardzo profesjonalny sprzęty, wyposażony w technologię GPU, gwarantuje krystalicznie czysty obraz, bardzo dokładny tryb Color Doppler, wysoką częstotliwość odświeżania dając dużą satysfakcję w trakcie badań. 

Zapoznaj się z opiniami użytkowników ultrasonografów Alpinion:

 

 


NASZE REFERENCJE