O firmie - spotmed

O firmie

SpotMed – Twój partner w zakresie aparatury diagnostycznej

Technologie stosowane w medycynie stają się coraz bardziej zaawansowane, a ich rozwój jest nieprzewidywalnie szybki. Liczba produktów oraz rozwiązań dostępnych obecnie na rynku jest ogromna i stale rośnie.

Firma spotmed powstała w celu zaoferowania lekarzom i pacjentom produktów oraz usług o najlepszej relacji jakości do ceny, spośród wielu dostępnych na rynku.

Oferta firmy spotmed została przygotowana w oparciu o wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i serwisie sprzętu medycznego jej założycieli. To nasza wiedza i doświadczenie pozwala wybrać partnerów oraz produkty z największą starannością dbając o to, aby możliwości diagnostyczne usatysfakcjonowały najbardziej wymagających użytkowników. Dlatego nawiązaliśmy współpracę z takimi firmami jak ALPINION (ultrasonografy), SG HealthCare (systemy RTG) oraz BIOCARE (EKG, KTG).

Aparatura medyczna i praca z lekarzami to nasze pasje, dlatego z dumą szczycimy się referencjami wystawianymi nam przez zadowolonych Klientów.

spotmed to najprężniej rozwijająca się firma w branży sprzętu medycznego. Połączenie młodego, energicznego zespołu inżynierów z doświadczoną kadrą to gwarancja wysokiej jakości i kompetencji. Słowem – firma, której można zaufać.

W 2017 roku świętujemy 10-tą rocznicę działalności naszego głównego dostawcy – Alpinion Medical Systems. Alpinion, będąc bardzo innowacyjną firmą oraz prekursorem wielu technologii, może poszczycić się:

Jako autoryzowany dystrybutor i serwis świadczymy kompleksową obsługę klientów w zakresie aparatów USG, RTG, HIFU oraz mniejszych urządzeń do diagnostyki obrazowej.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Dołożymy wszelkich starań aby dołączyli Państwo do grona naszych zadowolonych Klientów oraz pozostali we współpracy z nami przez długie lata.

W 2018 roku rozpoczęliśmy realizację projektu współfinansowanego z Funduszy Europejskich.

więcej