Warsztaty diagnostyczne USG stawu ramiennego 05.04.25 Gdańsk
- 11 kwietnia 2025
- Konferencje
- Czas czytania: 1 minuta

Dziękujemy za udział w warsztatach diagnostycznych USG stawu ramiennego, które odbyły się 5 kwietnia 2025 w Gdańsku. Spotkanie w Osseum – Gdańskiej Szkole Radiologii Układu Mięśniowo-Szkieletowego prowadziła dr n. med. Ludomira Rzepecka-Wejs.
Uczestnicy mieli okazję doskonalić swoje umiejętności i zdobywać nowe doświadczenia w tej dziedzinie.



Podziel się na social media:
Zobacz inne wpisy z tej kategorii
Warsztaty USG ESVS, Kraków 25.09.24
To już drugi dzień warsztatów ultrasonograficznych, w których uczestniczymy podczas kongresu ESVS 2024 w Krakowie. Kolejne intensywne godziny pełne praktycznej nauki i wymiany doświadczeń z ekspertami z całego świata! Dziękujemy za zaangażowanie i wspólną pracę!
Nowa Ginekologia – 04.03.2023 – Warszawa
4 marca 2023 w Warszawie odbyło się pierwsze spotkanie w ramach 18 edycji Nowej Ginekologii 2023. W trakcie konferencji, ponad 300 uczestników miało okazję wysłuchać wiele ciekawych prelekcji, prowadzonych przez wybitnych specjalistów z zakresu ginekologii i położnictwa. Wśród wielu istotnych kwestii…
2016-09 XIII Zjazd PTU w Łodzi
W dniach 15 – 17 września 2016 spotkaliśmy się z Państwem podczas XIII Naukowego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a wszystkim Państwu za odwiedzenie naszego stoiska.