Kongres Akademii po Dyplomie Ginekologia 21-22.10.2022 Jachranka
- 22 października 2022
- Konferencje
- Czas czytania: 1 minuta

W dniach 21-22.10.2022 uczestniczyliśmy w Kongresie Akademii po Dyplomie Ginekologia, który odbył się w Jachrance pod kierownictwem naukowym prof. dr hab. n. med.Włodzimierza Baranowskiego.
W wydarzeniu tym uczestniczyliśmy w charakterze wystawcy i zaprezentowaliśmy najnowsze ultrasonografy linii X-CUBE. Odwiedzający mogli obejrzeć między innymi: X-CUBE 90 – model Alpiniona kalsy premiu dedykowany do zastosowań klinicznych oraz inne modele linii X-CUBE.












Podziel się na social media:
Zobacz inne wpisy z tej kategorii
Ginekologia i położnictwo | 24-25 listopad 2017 | Kraków
Niezwykle ciekawa tematyka wykładów, tysiące uczestników, setki rozmów handlowych, dziesiątki zaplanowanych prezentacji i przede wszystkim premiera naszego najnowszego ultrasonografu Alpinion ECUBE 8. Wszystkim Państwu dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska, a zwycięzcom w naszym konkursie oraz nowym właścicielom ultrasonografów Alpinion GRATULUJEMY
2016-10 Akademia USG Wrocław
8 stanowisk wyposażonych w ultrasonografy Alpinion ECUBE 11, 70 uczestników, wybitni prowadzący, dwa dni praktycznych zajęć odbyły się 28-29.10 we Wrocławiu.
Jak unikać błędów w ultrasonografii ginekologiczno-położniczej – edycja 2
Wybitni specjaliści: Prof. dr hab. n. med. Romuald Dębski, Dr n. med. Jerzy Garwoliński, Dr Piotr Kretowicz. Liczba miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń tel: 792 748 242; e-mail: info@spotmed.pl Zapraszamy wszystkich lekarzy zainteresowanych zdobyciem praktycznej wiedzy z zakresu…