Kongres Akademii po Dyplomie Ginekologia 21-22.10.2022 Jachranka
- 22 października 2022
- Konferencje
- Czas czytania: 1 minuta

W dniach 21-22.10.2022 uczestniczyliśmy w Kongresie Akademii po Dyplomie Ginekologia, który odbył się w Jachrance pod kierownictwem naukowym prof. dr hab. n. med.Włodzimierza Baranowskiego.
W wydarzeniu tym uczestniczyliśmy w charakterze wystawcy i zaprezentowaliśmy najnowsze ultrasonografy linii X-CUBE. Odwiedzający mogli obejrzeć między innymi: X-CUBE 90 – model Alpiniona kalsy premiu dedykowany do zastosowań klinicznych oraz inne modele linii X-CUBE.












Podziel się na social media:
Zobacz inne wpisy z tej kategorii
2016-10 Fotorelacja z Warsztatów ultrasonograficznych z prof. Dębskim
Zapraszamy do obejrzenia pełnej fotorelacji z warsztatów, podczas których zaprezentowaliśmy ultrasonograf Alpinion E-CUBE 11.
2016-10 – Nasza Ginekologia Warszawa
Nowy model Alpinion ECUBE 11 (zaprojektowany dla ginekologii i położnictwa) wzbudził zainteresowanie wielu uczestników tegorocznego spotkania z prof. Dębskim. Zwycięzcom naszego konkursu serdecznie gratulujemy.
2015-05 SpotMed na targach Mother and Baby
W Maju uczestniczyliśmy w targach Mother and Baby, które odbyły się we Wrocławiu. Targi, jak wiele tego typu inicjatyw wspieraliśmy sprzętowo.