Alpinion podczas 43. Zjazdu Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego
- 22 września 2022
- Konferencje
- Czas czytania: 1 minuta

W dniach 22-24 września 2022 mieliśmy przyjemność zaprezentować ultrasonografy Alpinion podczas w 43. Zjazdu Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego. Ultrasonografy Alpinion zaskakiwały pozytywnie wszystkich, którzy mieli okazje sprawdzić obrazowania na nowych, unikalnych głowicach Single Crystal.
Seria ultrasonografów Alpinion XCUBE wyposażona została w:
- nowe unikalne głowice liniowe Single Crystal o zakresie od 3 do 19 MHz
- tryb wizualizacji mikroprzepływów
- zestawy automatycznych pomiarów
- elastografię Shear Wave
- i wiele innych rozwiązań.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy do kontaktu – www.spotmed.pl
W podsumowaniu zapraszamy o obejrzenia naszej fotorelacji.



Podziel się na social media:
Zobacz inne wpisy z tej kategorii
Nowa Ginekologia – 04.03.2023 – Warszawa
4 marca 2023 w Warszawie odbyło się pierwsze spotkanie w ramach 18 edycji Nowej Ginekologii 2023. W trakcie konferencji, ponad 300 uczestników miało okazję wysłuchać wiele ciekawych prelekcji, prowadzonych przez wybitnych specjalistów z zakresu ginekologii i położnictwa. Wśród wielu istotnych kwestii…
NefroPOCUS – praktyczny kurs ultrasonografii w CMPK
27.09 mieliśmy przyjemność uczestniczyć w kursie organizowanym w Centrum Kształcenia Podyplomowego w Szpitalu Bielańskim. Kurs zorganizowany przez dr n. med. Annę Adamską-Wełnicką, odbywał sie na dostarczaonych przez nas ultrasongrafach Alpinion. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:
2016-09 – Zjazd Ortopedyczny Lublin
W dniach 22-24 września 2016 mieliśmy przyjemność spotkać się z Państwem podczas XLI Zjazdu PTOiTR w Lublinie. Gratulujemy nowym Właścicielom ultrasonografów ALPINION. To najlepszy wybór w zakresie badań układu mięśniowo szkieletowego. Wielu z Państwa miało okazje przekonać się o wysokiej rozdzielczości obrazów…