Alpinion podczas 43. Zjazdu Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego
- 22 września 2022
- Konferencje
- Czas czytania: 1 minuta

W dniach 22-24 września 2022 mieliśmy przyjemność zaprezentować ultrasonografy Alpinion podczas w 43. Zjazdu Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego. Ultrasonografy Alpinion zaskakiwały pozytywnie wszystkich, którzy mieli okazje sprawdzić obrazowania na nowych, unikalnych głowicach Single Crystal.
Seria ultrasonografów Alpinion XCUBE wyposażona została w:
- nowe unikalne głowice liniowe Single Crystal o zakresie od 3 do 19 MHz
- tryb wizualizacji mikroprzepływów
- zestawy automatycznych pomiarów
- elastografię Shear Wave
- i wiele innych rozwiązań.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy do kontaktu – www.spotmed.pl
W podsumowaniu zapraszamy o obejrzenia naszej fotorelacji.



Podziel się na social media:
Zobacz inne wpisy z tej kategorii
Zapraszamy na kurs USG układu mięśniowo-szkieletowego
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w intensywnym, dwudniowym kursie ultrasonograficznym: Ultrasonografia układu mięśniowo-szkieletowego – zabiegi pod kontrolą USG (iniekcje, punkcje, usuwanie zwapnień) Kierownik naukowy: dr Tomasz Poboży – Specjalista II stopnia w dziedzinie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, biegły w przeprowadzaniu i analizie…
2015-11 SpotMed na Kongresie MP Ginekologia 2015
W listopadzie bieżącego roku uczestniczyliśmy, jako wystawca w XII Krajowej Konferencji Szkoleniowej – Ginekologia i położnictwo 2015 organizowanym jak co roku przez wydawnictwo Medycyna Praktyczna. Ultrasonografy Alpinion cieszyły się dużym zainteresowaniem a wielu Lekarzy podczas tego wydarzenia podpisało z nami umowy i stało…
2016-09 XIII Zjazd PTU w Łodzi
W dniach 15 – 17 września 2016 spotkaliśmy się z Państwem podczas XIII Naukowego Zjazdu Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a wszystkim Państwu za odwiedzenie naszego stoiska.