2015-11 SpotMed na Kongresie MP Ginekologia 2015
- 11 listopada 2015
- Konferencje
- Czas czytania: 1 minuta

W listopadzie bieżącego roku uczestniczyliśmy, jako wystawca w XII Krajowej Konferencji Szkoleniowej – Ginekologia i położnictwo 2015 organizowanym jak co roku przez wydawnictwo Medycyna Praktyczna. Ultrasonografy Alpinion cieszyły się dużym zainteresowaniem a wielu Lekarzy podczas tego wydarzenia podpisało z nami umowy i stało się posiadaczami nowych USG Alpinion.
Wszystkim, serdecznie dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć:







Podziel się na social media:
Zobacz inne wpisy z tej kategorii
2016-10 – Nasza Ginekologia Warszawa
Nowy model Alpinion ECUBE 11 (zaprojektowany dla ginekologii i położnictwa) wzbudził zainteresowanie wielu uczestników tegorocznego spotkania z prof. Dębskim. Zwycięzcom naszego konkursu serdecznie gratulujemy.
2016-05 Akademia USG Bydgoszcz
Na warsztatach poprowadzonych przez Pana Dr Jerzego Garwolińskiego oraz Panią Dr Julię Bijok ze Szpitala Klinicznego im. W. Orłowskiego w Warszawie
Alpinion podczas międzynarodowego kongresu ESVS | 20-23.09.2022 Rzym
W dniach 20-23 września 2022 dostarczyliśmy ultrasonografy Alpinion na kongres ESVS (European Society of Vascular Surgery) w Rzymie. Ultrasonografy Alpinion, na co dzień wykorzystywane podczas warsztatów ultrasonograficznych, zdobyły uznanie wśród prowadzących oraz uczestników. Na szczególną uwagę zasługuje najnowsza seria ultrasonografów XCUBE, które wyposażyliśmy w unikalne…