2015-04 SpotMed podczas Akcji Charytatywnej
- 8 kwietnia 2015
- Konferencje
- Czas czytania: 1 minuta

Wspierając akcję charytatywną Profilaktyka jest OK ! organizowaną przez Fundację Iskierka dostarczyliśmy ultrasonografy firmy Alpinion Medical Systems.
Od 8 do 10 kwietnia, przez trzy dni (w g. od. 8.30 do 17.30) ponad 150 dzieci będzie miała przeprowadzone badanie USG w obrębie jamy brzusznej oraz pachwin pod kątem wczesnego wykrywania zmian nowotworowych i innych nieprawidłowości.
Badanie prowadzą doświadczeni lekarze diagności z Katedry i Zakładu Radiologii Lekarskiej i Radiodiagnostyki przy współpracy ze specjalistami z Oddziału Hematologii i Onkologii Dziecięcej przy Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 1 im. Prof. Stanisława Szyszko w Zabrzu, Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, którzy zgodzili się na bezpłatny udział w akcji.
Zapraszamy do zapoznania się informacjami na stronie Fundacji, a wkrótce opublikujemy zdjęcia z tego wydarzenia:





Podziel się na social media:
Zobacz inne wpisy z tej kategorii
2015-03 konferencja w Bydgoszczy
W dniach 28- 29 marca 2015 mieliśmy przyjemność współorganizować warsztaty ultrasonograficzne w ramach IV Ogólnopolskiej Konferencji Studenckich Ginekologicznych Kół Naukowych w Bydgoszczy – „RAK JAJNIKA WYZWANIEM WSPÓŁCZESNEJ GINEKOLOGII ONKOLOGICZNEJ”. Na 4 stanowiskach z najnowszymi aparatami do badań położniczych 2D i 3D marki Alpinion każdy z uczestników mógł…
USG piersi – kurs biopsyjny, spojrzenie praktyków 20.09.24
Warsztaty – 20 września 2024 Z radością informujemy, że 20 września 2024 odbyły się warsztaty prowadzone przez Sekcję Senologiczną Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Pod kierownictwem dr n. med. Pawła Guzika oraz Wojciecha Pirowskiego, uczestnicy mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat USG…
2016-05 Kongres pod kierownictwem prof. T. Rechbergera
Wszystkim dziękujemy za odwiedziny naszego stoiska w Lublinie podczas konferencji w dniach 19-20 maj 2016 i zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji