Bezpłatne testy przenośnego USG Chison Q5 - spotmed

Bezpłatne testy przenośnego USG Chison Q5

Chison Q5 to idealny ultrasonograf dedykowany do rutynowej diagnostyki, który charakteryzuje się wysokiej rozdzielczości obrazem w trybie B-mode oraz czułym trybem Color Doppler.
Mobilność oraz łatwa obsługa to zalety ultrasonografu Chison Q5, które umożliwiają samodzielne przetestowanie go w swoim gabinecie.
Procedura jest bardzo prosta i składa się z czterech prostych kroków:

Zamówienie:
Aby zamówić test aparatu Chison Q5 wystarczy przesłać do nas e-mail (na adres chison@spotmed.pl), zawierający:

Transport:
W kolejnym etapie skontaktujemy się z Państwem aby umówić dogodny termin dostarczenia aparatu. Ultrasonograf wraz ze skróconą instrukcją zostanie dostarczony do Państwa przez kuriera.  Zostaną Państwo wówczas poproszeni o podpisanie Umowy Użyczenia, której wzór prześlemy Państwu na wskazany adres email.

Testy:
Od dnia odbioru mają Państwo 3 do 5 dni na testowanie aparatu Chison Q5. W razie jakichkolwiek pytań inżynierowie firmy Spotmed służą pomocą podczas rozmowy telefonicznej.

Zwrot:
Po okresie testowym (3-5 dni), kontaktujemy się aby umówić dogodny termin odbioru i dowiedzieć się, jakie są Państwa opinie na temat testowanego sprzętu. Wszystkie usługi kurierskie odbywają się na nasz koszt.

Zakup:
Jeśli testowany aparat spodoba się Państwu  i zdecydują się Państwo na jego zakup otrzymają Państwo fabrycznie nowy aparat w wybranej konfiguracji.  Wzięcie udziału w testach nie obliguje do dokonania zakupu.

Jeśli interesuje Cię ten produkt skontaktuj się z nami:

796 307 770
792 748 661
info@spotmed.pl

Zapisz