• spotmed
  •  
  • Blog
  •  
  • 2016-05 Kongres pod kierownictwem prof. T. Rechbergera

2016-05 Kongres pod kierownictwem prof. T. Rechbergera

Wszystkim dziękujemy za odwiedziny naszego stoiska w Lublinie podczas konferencji w dniach 19-20 maj 2016 i zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji

Zobacz inne wpisy z tej kategorii

Nowa Ginekologia – 04.03.2023 – Warszawa

4 marca 2023 w Warszawie odbyło się pierwsze spotkanie w ramach 18 edycji Nowej Ginekologii 2023. W trakcie konferencji, ponad 300 uczestników miało okazję wysłuchać wiele ciekawych prelekcji, prowadzonych przez wybitnych specjalistów z zakresu ginekologii i położnictwa. Wśród wielu istotnych kwestii…

Warsztaty diagnostyczne USG stawu ramiennego 05.04.25 Gdańsk

Dziękujemy za udział w warsztatach diagnostycznych USG stawu ramiennego, które odbyły się 5 kwietnia 2025 w Gdańsku. Spotkanie w Osseum – Gdańskiej Szkole Radiologii Układu Mięśniowo-Szkieletowego prowadziła dr n. med. Ludomira Rzepecka-Wejs. Uczestnicy mieli okazję doskonalić swoje umiejętności i zdobywać nowe…

2016-09 XXI Zjazd PTE w Katowicach

W dniach 15-17 września 2016 roku mieliśmy przyjemność spotkać się z Państwem w Katowicach podczas XXI Zjazdu Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego. Państwa uwagę zwrócił doskonały obraz na naszych 60 mm głowicach liniowych. Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim uczestnikom.

Zadzwoń na +48 537 482 593

Lub wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

"*" oznacza pola wymagane