Smaller Default Larger

Witamy na stronie SpotMed

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy SpotMed. Wśród dostępnych u nas urządzeń do diagnosyki obrazowej znajdziecie Państwo m.in. :

  • wysokiej klasy ultrasonografy firmy Alpinion

Na szczególną uwagę zasługuje ultrasonograf E-CUBE 7 firmy Alpinion charakteryzujący się wysoką rozdzielczością obrazu oraz niespotykaną czułością trybów dopplerowskich.

Tym, którzy poszukują przenośnego ultrasonografu o najlepszej relacji jakości do ceny polecamy ultrasonograf Orcheo francuskiej firmy Sonoscanner o niespotykanej rozdzielczości i czułości Color Dopplera lub Chison Q5

W ofercie firmy SpotMed znajdziecie Państwo również doskonałe aparaty EKG, KTG firmy Biocare oraz inne akcesoria takiej jak videoprintery czy żel do usg.

Wychodząc naprzeciw  oczekiwaniom lekarzy, SpotMed otworzył wypożyczalnię ultrasonografów, która pozwala  zachować ciągłość działania pracowni usg w przypadkach nagłej awarii sprzętu. To doskonałe rozwiązanie również dla tych, którzy otwierają własną pracownię ultrasonograficzną ale nie zdecydowali się jeszcze na zakup ultrasonografu.

Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży oraz serwisie sprzętu medycznego założycieli firmy jest gwarancją tego, że oferta SpotMed to rozwiązania, którym można zufać.

Kierując się w codziennej pracy uczciwością, odpowiedzialnością oraz wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie będziemy realizować misję:

 

"Niech technolgie, które służą Zdrowiu będą w zasięgu ręki"